- Інструмент серії Power X-Change
- Безщітковий двигун – більше потужності та довший час роботи
- Лазерне заточування і алмазне шліфування ножів
- Ергономічна тонка передня ручка з мікроперемикачем
- Металевий редуктор забезпечує довгий термін служби
- 2-рівневе регулювання швидкості для оптимізації роботи
- Насадка для збору обрізків
- Алюмінієва кришка захисту леза
- Захист леза на кінці з отвором для кріплення на стіну
- Міцний захисний кожух леза для зберігання та транспортування
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Професійний акумуляторний кущоріз Einhell GP-CH 18/61 Li BL - Solo поєднує у собі потужність і гнучкість: як частина сімейства Einhell Power X-Change, він живиться від потужного літій-іонного акумулятора 18 В. Пристрій також працює від безщіткового двигуна Einhell PurePOWER. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Завдяки невеликій вазі 2,9 кг зручний кущоріз легко тримати в руках. Поворотна задня ручка та вузька передня ручка дозволяють точно формувати та різати. Міцний металевий редуктор оптимізує передачу заряду акумулятора на гострі сталеві леза з лазерним і алмазним заточуванням із довжиною різання 61 см і відстанню між зубцями 26 мм. Довжина леза складає 67 см. Це означає, що навіть середні та великі живоплоти можна оптимально стригти. Для ще кращих результатів різання доступне дворежимне регулювання швидкості різу: режим ECO забезпечує тривалий час роботи акумулятора, а режим MAX POWER забезпечує оптимальну швидкість різання, щоб ви могли без проблем зрізати товсті гілки. Антиблокувальна система гальм забезпечує оптимальну безпеку під час роботи. Знімний колектор обрізків дозволяє швидко видалити обрізки. Міцний чохол для захисту леза входить в комплект поставки. Акумуляторний кущоріз постачаються без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 670 мм |
| Відстань між ножами | 26 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Довжина | 1135 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 2.81 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.3 кг |
| Швидкість різу | 3000 хв-1 |
| Довжина різу | 610 мм |
| Довжина леза | 670 мм |
| Відстань між зубами кущорізу | 26 мм |
- Ціна: 6 996 ₴











