
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell Professional GP-HH 18/50 Li T BL - Solo (3410972)
9 294 ₴
- В наявності
- Код: 3410972
- Інструмент серії Power X-Change
- Безщітковий двигун
- Телескопічна ручка, яку можна плавно регулювати без інструментів
- Головка двигуна з 8-позиційним нахилом для гнучкої роботи
- Антиблокувальна система для оптимальної безпеки під час роботи
- Металевий редуктор для тривалого терміну служби
- Зручне захоплення завдяки інтегрованим м'яким поверхням
- Додаткова гумова опорна поверхня для безпечної роботи
- Сталева рама захищає акумулятор від ударів
- Міцний чохол леза для зберігання та транспортування
- Ремінь для перенесення для ергономічної роботи
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторний телескопічний кущоріз Einhell Professional GP-HH 18/50 Li T BL-Solo – це надійний інструмент для регулярного догляду за високими живоплотами та кущами. Компактний телескопічний кущоріз є членом сімейства Einhell Power X‑Change і може поєднуватися з усіма акумуляторами та зарядними пристроями системної серії. Інструмент працює від безщіткового двигуна Einhell. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайний двигун з вугільними щітками. Телескопічну штангу можна регулювати без інструментів для всієї довжини інструменту від 220 до 290 см, вона має зручні м’які поверхні для утримання. Ріжуча головка має 8-сторонній нахил і оснащена лезами зі сталі з довжиною різання 50 см і відстанню між зубцями 25 мм. Вбудована антиблокувальна система забезпечує автоматичне звільнення та перерізання заблокованих гілок завдяки швидкому та багаторазовому відкриванню та закриванню зубців. Міцний металевий редуктор розрахований на тривалий термін служби. Для безпечного транспортування та зберігання до комплекту поставки входить захисний чохол. Акумулятор захищений від ударів завдяки сталевій рамі на кінці телескопічної штанги. Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту поставки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 550 мм |
| Відстань між ножами | 25 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 1215 мм |
| Вага | 4.15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5.44 кг |
| Швидкість різу | 3200 хв-1 |
| Довжина різу | 500 мм |
| Телескопічна ручка | 220 - 290 см |
- Ціна: 9 294 ₴










