
Секатори садові акумуляторні Einhell Professional GP-LS 18/35 Li BL - Solo (3408360)
8 622 ₴
7 760 ₴
- В наявності
- Код: 3408360
- Інструмент серії Power X-Change
- Безщітковий двигун – більша потужність та довший час роботи
- Регульована продуктивність різання для тонших або товстіших гілок
- Легке обрізання гілок товщиною до 35 мм
- Швидше обрізання тонких гілок завдяки режиму для товщини до 25 мм
- Підходить для роботи на висоті до 3 м
- Металевий гак для зняття зрізаних гілок
- Обхідні леза зі сталі SK5 для ефективного обрізання
- Чистий, гострий зріз близько до гілки для оптимального росту
- Міцний чохол для безпечного зберігання
- Сталева рама для ефективного захисту акумулятора
- Зручне використання завдяки тонкій конструкції та м'якій рукоятці
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Професійні акумуляторні секатори Einhell GP-LS 18/35 Li BL - Solo – ідеальний інструмент для обрізки троянд, чагарників, багаторічних рослин та фруктових дерев – як для професійного садівництва, так і для домашнього використання. Як частина сімейства Einhell Power X-Change, з цими секаторами можна використовувати будь-який акумулятор та зарядний пристрій з цієї лінійки. Пристрій працює на безщітковому двигуні Einhell, який забезпечує більшу потужність та довший термін служби, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Ці акумуляторні секатори без зусиль зрізають гілки товщиною до 35 мм на робочій висоті до 3 метрів. Тонкі гілки товщиною до 25 мм можна зрізати швидше. Ріжучу здатність можна регулювати натисканням кнопки безпосередньо на ручці, яка має м’яке покриття для комфортного використання. Високоякісні сталеві обхідні леза SK5 забезпечують чисті та точні зрізи без защемлення. Ними можна зручно керувати з ручки для зручності використання. Міцний металевий гак вбудований для видалення зрізаних гілок з верхівки дерева, а міцна пластикова кришка забезпечує безпечне зберігання. Для оптимального захисту акумулятора можна встановити сталеву раму. Професійні акумуляторні садові секатори Einhell GP-LS 18/35 Li BL-Solo постачаються без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 1.6 кг |
| Матеріал леза | Загартована сталь |
| Призначення | Обрізка |
| Конструкція | З ковадлом |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Мішок насадка | Ні |
| Особливості | Телескопічні, Професійні, Посилені |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Напуга живлення | Вісімнадцять |
| Макс. товщина різу | 35 мм |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 7 760 ₴










