- Інструмент серії Power X-Change
- Головка двигуна, що обертається на 180°: для вертикальних поверхонь/країв газону
- Головка двигуна, що нахиляється в 3 напрямках, для гнучкої роботи
- Повністю телескопічна напрямна шина
- Повністю регульована друга ручка
- Відсік для 20 ножів, вбудований у другу ручку
- Захист для квітів захищає рослини та дерева від пошкоджень
- М'які поверхні для зручного використання
- Міцний тримач ножа для тривалішого терміну служби ножа
- В комплекті 20 пластикових ножів
- В комплекті 1 котушка з волосіню
- Обидві насадки легко замінюються
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Цей акумуляторний тример GE-CT 18/25-1 Li - Solo - потужний садовий інструмент для догляду за газоном, який підходить для будь-яких місць, куди ваша газонокосарка не може дістатися. Як представник сімейства Einhell Power X-Change, цей тример можна поєднувати з будь-яким акумулятором та зарядним пристроєм із системної серії. Головку двигуна можна повертати на 180° та нахиляти в 3 положення для легкого догляду за газоном навіть у важкодоступних місцях вашого саду. Функція підстригання країв забезпечує ідеальне рівне підстригання країв газону. Захист від квітів утримує інструмент на безпечній відстані від квітів та декоративних рослин. Цей акумуляторний тример можна використовувати як з ножем, що постачається в комплекті, так і з нейлоновою волосіню. Завдяки спеціальній конструкції режим скошування можна змінити лише за кілька кроків, замінивши ріжучу головку з ножем на головку з волосіню в комплекті з котушкою. Завдяки безступінчасто регульованій телескопічній алюмінієвій направляючій та додатковій регульованій ручці, тример можна налаштувати під зріст кожного користувача для зручного використання. Додаткова ручка має вбудований практичний відсік для зберігання до 20 пластикових ножів, які також входять до комплекту поставки. Акумуляторний тример постачається з однією додатковою котушкою з волосіню. Пристрій постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина волосіні | 5 м |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Особливості | Автоматична подача волосіні, Регулювання швидкості роботи |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 1015 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 2 850 ₴











