- Інструмент серії Power X-Change
- Регулювання швидкості обертання для контрольованого косіння
- Індивідуально регульована додаткова ручка для керування двома руками
- Обмежувач захисту квітів Flowerguard
- Ремінь для перенесення для комфортної роботи
- Поставляється з котушкою з волосінню довжиною 8 метрів з автоматичною подачею
- Сталевий каркас для ефективного захисту акумулятора
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторний газонний тример Einhell GE-CT 18/33 Li E - Solo впорається з будь-яким садовим завданням навколо країв газону, вузьких ділянок і меж. Котушка тримера вміщує волосінь довжиною 8 м, товщиною 2 мм, і приводиться в рух потужним двигуном з частотою обертання холостого ходу до 7000 обертів за хвилину. Завдяки системі автоматичної подачі тример можна швидко та легко налаштувати без необхідності ручної подачі волосіні. Завдяки легкій алюмінієвій штанзі, допоміжній ручці та м’якому ременю для перенесення цей акумуляторний тример забезпечує максимальний комфорт і стабільність під час роботи. Невелика кривизна на одному кінці основного полюса розташовує головку двигуна та котушку в оптимальне положення для досягнення ідеальних результатів різання. Основна рукоятка також трохи скошена, що забезпечує ідеальне положення зап’ястя та запобігає втомі. Дві настройки швидкості можна використовувати для адаптації швидкості двигуна до типу трави, що скошується. Це означає, що навіть висока трава не є проблемою. Flowerguard захищає рослини, такі як квіти та невеликі чагарники, і навіть кору дерев від можливого пошкодження під час використання інструменту. Встановлений акумулятор Power X-Change також захищений від зовнішніх пошкоджень міцною сталевою рамою. Знімна головна штанга економить місце під час зберігання тримера. Акумуляторний тример для газону поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Тип штанги | Вигнута |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина волосіні | 8 м |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Автоматична подача волосіні, Регулювання швидкості роботи |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.65 кг |
| Довжина | 875 мм |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 5 790 ₴











