- Універсальна сумка для інструментів
- Розміри 28 х 40 см
- Виготовлена з міцного нейлону
- В комплекті плечовий ремінь для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴






