- Двигун потужністю 1200 Вт
- Компактний міксер з 1 швидкістю для змішування різних матеріалів
- Електронне регулювання швидкості обертання мішалки
- Патрон для мішалки з різьбленням M14
- Функція плавного пуску
- В комплекті мішалка (Ø 100 мм)
Електричний міксер Einhell TC-MX 1200 E має високоефективний двигун потужністю 1200 Вт для змішування розчинів на основі сухих сумішей. Інструмент має компактний одноступінчастий редуктор, який дозволяє ефективно змішувати вязкі матеріали. Електронне регулювання обертів дозволяє тонко налаштовувати інструмент під конкретний матеріал, який змішується, тим самим забезпечуючи високу ефективність роботи. Міксер так само можна застосувати для матеріалів, що вимагають інтенсивного змішування. Завдяки ергономічним рукояткам з м'якими вставками Softgrip міксер зручно тримати в руках. Мішалка закріплюється за допомогою різьблення М14. В комплект поставки входить одна насадка для змішування діаметром 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 680 об/хв |
| Вага | 2.69 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | M14 |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.95 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 136 ₴






