
Шлифмашина угловая аккумуляторная Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li - Solo (4431155)
4 980 ₴
- В наличии
- Код: 4431155
- Інструмент серії Power X-Change
- Безщитковий двигун - більша потужність і велика робота
- Швидкозатискна фланцева гайка, без інструментів
- Функції плавного пуску і захист від перезапуску
- Регулювання швидкості обертання зі світлодіодним дисплеєм
- Електроніка забезпечує постійні оберти при навантаженні
- Вимкнення при перевантаженні
- Розділення двигуна і приводу
- Кожух диску
- Міцний алюмінієвий корпус редуктора
- Ергономічні м'які накладки на корпусі для комфортної роботи
- Додаткова рукоятка може бути встановлена в 2х позиціях
- Поставляється без диска
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, вони доступні окремо. Для оптимального різання, шліфування або чорної обробки використовуйте акумуляторну батарею ємністю не менше 2,5 Аг.
Акумуляторна кутова шліфмашина Einhell TP-AG 18/125 CE Q Li - Solo - це практичний інструмент для гаража, дому чи майстерні. Шліфмашина є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change може використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Безщитковий двигун забезпечує більшу потужність і більш тривалий термін служби. Шліфмашина має електронне регулювання швидкості обертання від 3000 до 10500 обертів у хвилину та електронний контроль обертів під навантаженням, що дозволяє утримувати задані оберти під час роботи. Для забезпечення безпечної роботи шліфмашина має наступні функції: плавний запуск, захист від повторного та випадкового запуску. Диски легко замінювати без додаткових інструментів завдяки швидкозатискній гайці. Тонка конструкція корпусу, м'які накладки Softgrip, вибропоглинаюча рукоятка, а також з'єднання двигуна і редуктора через муфту забезпечують комфортну і зручну роботу з інструментом. Регулювання захисного кожуха зростає без додаткових інструментів. Корпус редуктора виготовлений з міцного сплаву алюмінію. Кутова шліфувальна машина поставляється без ріжучого диска. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, вони доступні окремо. Для оптимального різання, шліфування або чорної обробки використовуйте акумуляторну батарею ємністю не менше 2,5 Ач.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 2.11 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Макс. глибина пропилу | 33 мм |
- Цена: 4 980 ₴










