- Инструмент серии Power X-Change
- Бесщеточный двигатель
- Высококачественная цепь и шина OREGON
- Идеально подходит для обрезки и ухода за деревьями.
- Защита наконечника для предотвращения отдачи
- Защита от отдачи с мгновенным тормозом цепи
- Натяжение и замена цепи без инструментов
- Удобная, легкая и эргономичная
- Крепкие стопоры из металла
- Большое наливное отверстие масляного бака
- Автоматическая смазка цепи
- Уловитель цепи
- Пила с верхней ручкой для полностью обученного персонала по уходу за деревьями
- Для работы рекомендуется аккумулятор емкостью не менее 2,5 Ач
- Поставляется БЕЗ аккумулятора и зарядного устройства
Ручна акумуляторна ланцюгова пила Einhell FORTEXXA 18/20 TH є потужним представником гнучкої сімейства Power X-Change. Зручний, легкий і ергономічний інструмент оснащений безщітковим двигуном Einhell, який є більш міцним і потужним, ніж звичайний двигун з вугільними щітками. Разом із якісними шиною і ланцюгом OREGON можна розпилювати навіть товсті гілки. FORTEXXA має кілька механізмів безпеки: захист накінечника для запобігання віддачі, захист від віддачі з миттєвим гальмуванням ланцюга та запобіжний болт ланцюга. Натяг ланцюга, який можна регулювати без інструментів, і така ж проста заміна ланцюга полегшують використання. Автоматичне змащення ланцюга забезпечує легкий догляд через великий отвір для заливки масла. Міцний упор виготовлений з металу, ергономічна рукоятка оснащена м’якою накладкою для міцного та надійного захвату. Для роботи потрібен 1 акумулятор 18 В серії Power X-Change, для досягнення оптимальних результатів рекомендується акумулятор 2,5 Ач або вище. Інноваційна серія Power X-Change від Einhell відрізняється високою продуктивністю та максимальною гнучкістю: літій-іонні акумулятори є взаємозамінними серед пристроїв системної серії Einhell. Будь-який акумулятор можна використовувати з будь-яким пристроєм Power X-Change. У комплект поставки не входить акумулятор або зарядний пристрій. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: цією пилою можуть користуватися лише кваліфіковані люди. Недотримання інструкцій з техніки безпеки та експлуатації може призвести до серйозних травм.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 7 м/сек |
| Количество оборотов | 3800 об/мин |
| Объем масляного бака | 75 мл |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 5 396 ₴











