- Кейс для зберігання інструменту і аксесуарів
- Поролонова внутрішня вставка запобігає подряпинам
- Захист від бризок для безпечного зберігання
- Ергономічная рукоятка для комфортного перенесення
- Максимальне навантаження 30 кг
Пластиковий кейс Einhell M55 E-Box завжди зберігає речі, які в ньому зберігаються, у чистоті і порядку. Кейс завжди готовий до зберігання інструментів і аксесуарів. Завдяки ергономічній ручці він забезпечує надійне зберігання і зручне транспортування навіть при максимальному навантаженні у 30 кг. Завдяки захисту від крапель води, кейс надійно захищає речі від вологи при завантаженні в автомобіль, на робочому місці і в місці зберігання. Внутрішнє облицювання з поролону гарантує відсутність подряпин речей під час транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішні розміри | 327 х 510 х 124 мм |
| Зовнішні розміри | 400 х 550 х 150 мм |
| Максимальне завантаження | 30 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 226 ₴









