- Універсальна сумка для інструментів
- Розміри 28 х 40 см
- Виготовлена з міцного нейлону
- В комплекті плечовий ремінь для перенесення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 280 мм |
| Вес | 0.8 кг |
Информация для заказа
- Цена: 498 ₴






