- Инструмент серии Power X-Change
- 15л бак из высококачественного пластика
- Функция выдувания
- 4 ролика для удобного перемещения
- Держатель для аксессуаров
- Всасывающий пластиковый шланг 1,5м, d36 мм.
- Всасывающая трубка из 3х частей d36 мм
- Широкая всасывающая насадка
- Насадка для узких щелей
- Поролоновый фильтр для влажной уборки
- Бумажный мешок для пыли
- Поставляется БЕЗ аккумулятора и зарядного устройства
Акумуляторний пилосос Einhell TC-VC 18/15 Li - Solo для сухого і вологого прибирання є представником сімейства Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Міцний бак з ударостійкого пластику ємністю 15 літрів комплектується мішком для сміття. Чотири поворотних ролика забезпечують відмінну маневреність. На корпусі розташовані вбудовані тримачі аксесуарів і розєм повітродува. Пилосос оснащений великою насадкою для прибирання підлоги з комбінованою вставкою килими/рівна підлога, щілинною насадкою, пластиковим шлангом 1,5 м і всмоктувальною трубкою (3 частини). Завдяки шлангу з діаметром 36 мм досягається потужний поток повітря, яке видувається, і ефективне прибирання бруду. Пилосос поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Разрежение | 80 мбар |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 465 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 5,03 кг |
| Потужність всмоктування (макс.) | 8 кПа |
- Цена: 3 396 ₴











